Zapraszamy na VII turniej Open w grudniu i Masters w styczniu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich pasjonatów snookera którzy nie mogą się doczekać kolejnej okazji do budowania brejków na zielonym suknie w naramowickiej arenie.

VII turniej Snooker BrizZon Open odbędzie się pod koniec grudnia – w niedzielę 29.12.2019 . Turniej rozgrywamy w tym samym formacie co zawsze – system grupowy (mecze do dwóch wygranych partii) a następnie pucharowy (do trzech wygranych partii). Najlepsi zawodnicy z klasyfikacji generalnej zostaną od razu rozstawieni w drabince, tak żeby mniej zaawansowani mogli zacząć turniej od kilku meczy grupowych w luźniejszej atmosferze.

Zawody będą transmitowane na żywo w telewizji internetowej
http://qopen.tv/ z komentarzem naszego stałego duetu komentatorskiego i gościnnym udziałem pozostałych zawodników. Pula nagród wyniesie 2000 złotych (1x800zł, 1x400zł, 2x200zł, 4x100zł).

VII turniej Open będzie też ostatnią okazją na zdobycie cennych punktów do klasyfikacji generalnej i zapewnienie sobie udziału w mastersie. Obecnie w rankingu mamy sklasyfikowanych 47 zawodników (w tym dwie kobiety), a zdecydowanym liderem jest Wiktor Zieliński który na 6 turniejów wygrał 5 i raz był drugi.

Po VII turnieju wielkimi krokami nadchodzi podsumowanie całego cyklu – turniej MASTERS z pulą nagród 6000 złotych. W tym turnieju prawo występu będzie miało 32 najlepszych zawodników z klasyfikacji generalnej cyklu. Turniej odbędzie się w styczniu 2020 roku. Dokładna data i regulamin rozgrywek zostanie opublikowany wkrótce.

Zapisy na najbliższy turniej na stronie
LINK
Do zobaczenia w grudniu 😉

Comments are closed.